Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde nastavit zvuk?

Ahoj, jsem tady s další otázkou,dneska jsem byl reklamovat repráky a bylo mi řečeno,že mi do 2 týdnu zavolají až je budou mít opravené a proto chci využít reproduktor vestavěný v monitoru,ale pořád nemůžu najít kde se to nastavuje aby šel zvuk z monitoru.Prosím poraďte,díky

Aha tak to bude problem ja pravě ten kabel s tím zelenym jackem nemám k monitoru nebyl a ten co byl k repro jsem příbalil k reprakum jak jsem je šel reklamovat:-/.Měl jsem si uvědomit že se musi ještě připojit repro z monitoru zvlášť k PC myslel jsem že to pujde přes USB co je připojene od minitoru k PC.Hm tak asi nic no jinak díky

Cez USB zvuk nepojde, ak monitor neobsahuje zvukovku (keby obsahoval tak by to bolo tucnym pismom v navode k monitoru ptz to by bola super funkcia ktoru nikto iny nema :). Tak si to tam pozri. Spravidla ak tam mas na monitore jack "audio in" tak to je jediny vstup zvuku. Kabel 3.5mm stereo jack-jack maju v kazdom elektre, nestoji vela. Skontroluj krabicu k monitoru moze tam ten kabel byt (a hlavne najprv monitor zozadu ci tam vobec ma jack vstup). Preco nenapises jaky mas monitor?