Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření nového oddílu

Ahoj, teď mám nainstalovaný windows XP (RECOVERY C - 10GB a D - 62GB, celkem 80GB HDD). Rád bych si na D nainstaloval ještě Windows 7. Jak postupovat? Musím nějak rozdělit D? Dříve jsem vždycky zformátoval disk, ale teď bych raději měl 2 systémy bez formátu.
Děkuji

Vloz instalacni medium pro Windows 7 a az se bude ptat, kam nainstalovat, vyber si druhy oddil. nemusis nic vytvaret a formatovat.
pak budes mit pri startu na vyber, jestli nastartuje Xp nebo Win7

Zasada je, napred vzdy instalovat starsi system a pak novejsi (to splnujes).

Než se do něčeho pustíš, odpověz, prosím, na pár otázek: Oddíl C:, nazvaný RECOVERY, je oddíl s operačním systémem, nebo je to skutečně oddíl s opravnou instalací? Kde máš nainstalován operační systém? Pokud je nainstalován na D:, tak instalovat na tento oddíl druhý operační systém je skutečně přinejmenším nevhodné a zadělává se tím na průšvih.