Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - Acer nebo HP?

Dobrý den, jestě bych se chtěl zeptat zda je lepe výkoný tento notebook Acer

http://www.mironet.cz/acer-extensa-5635zg433g32mn- -p-dc-t4300--3gb--320gb--g105m-512-mb--dvdrw--156q uot-led--bez-os+dp98040/

Nebo mám zustat u nabídky notebooku HP

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6631 5

Chci na tom přehrávát filmy,internetove stranky,obcas World of Warcraft

Změna předmětu, původně: Notebook (host)

Drahy priteli. Ja ty strojky prodavam (i kdyz neservisuju), tak si dovolim tvrdit, ze o nich i neco malo vim. HP je v pohode, Asus taky (i kdyz je ten plast o poznani horsi - takovy vixlajvantovy), Acer je vsech shitu velitel. Zkus Acera stredni tridy podrobit studentske zkousce (prenaseni, prevazeni, otevirani/zavirani dvacetkrat za den) a nebudes se stacit divit, za jak maly cas ti krabicka vyhnije. Reklamovat ci servisovat Nasera je taky zazitek hodny sebeposkozovatele. Acer nikdy.

Zkus Acera stredni tridy podrobit studentske zkousce (prenaseni, prevazeni, otevirani/zavirani dvacetkrat za den)

Acer Extensa 5220, nejnizsi modelova rada, podrobujeme a dukladneji nez popisujes uz neco kolem roku a pul, hlavne syn, zatim nic shnileho jsem opravdu neobjevil (az na vydrz baterie), takze se tedy nestacim divit co tady ctu, nikterak nechci dementovat neci osobni a praktickou zkusenost s touto znackou, ale zda se mi ze mnozi kteri popisuji Acera jako nemozny a neskutecny zmetek, kolem nej nejeli ani v rychliku, natoz tak aby meli zkusenosti s pouzivanim, mezi nami a ruku na srdce, ze je to zmetek pisou jen pro to ze tak soudi druzi a ze to nekde cetli. Muj nazor je ten ze mnoho dela take alespon trochu slusne zachazeni s danou veci, pokud ma nekdo "drevene" ruce nebo s cimkoliv mirne receno zachazi jako "dobytek", potom ani provedeni svedska ocel nevydrzi, tot muj nazor, svuj puvodni prispevek k teto diskusi jsem smazal, vyznival prilis vulgarne!!

z pohledu laika bych volila HP. Koupila jsem si ACER NB. A jen za dva roky jsem ho měla v opravně třikrát, a teď se mi zase polámal. Proto Acer už nikdy víc, až si budu příště kupovat noťas. A to jsem slyšela více lidí, co si stěžovalo na tuto značku. Od Acera ruce pryč :))

ja bych nevzal ani Acer ani HP...Vlastnil jsem jiz i Acer i HP...Bohuzel me ani jeden nepotesil ani nepresvedcil o koupi jedne ci druhe znacky...Nyni jsem zvolil ntb DELL...trochu jina katekorie podle me..ale prece jenom jsou jejich ntb kvalitni a zaruka + oprava (NBD) take vyhodne...ale kdybych neme na vyber tak HP...