Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD Mechanika - nenačítá disky

Zdravím,mám problém s dvd mechanikou,pred dvoma mesiacmi som flashol DVD Sony AG 170,pretože mi nebralo disky,
typu minus,potom všetko fungovalo ako má,len teraz po vložení disku už vobec nereaguje,strčim tam dvd a nepočujem už ani zvuk,nenačitava,je ticho.je uz mrtva a suca do koša?

Změna předmětu, původně: DVD Mechanika (host)

vatou v lihu, isopropylu nebo slivovici očistit

Blbost, vhodny je akorat Izopropyl, nezanechava po odpareni zadne nic na optice, zbyle dva obsahuji cukr a na optice L.J. zanechavaji mapy, navic treba nerozpusti zbytky dehtu-tenky hnedy povlak, coz je casty pripad znecisteni optiky u silnych kuraku, takze timto se to muze jeste zhorsit. Cistici CD je volovina, rovnez nedoporucuji. V pripade tazatele se ale obavam ze nepomuze ani svecena...