Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nástroj pro tvorbu e-shopu

zdravím, mam dotaz.. mam v plánu vytvořit "profi"(aspoň aby to trochu vypadalo:-)) e-shop..
mám jen základy HTML, nic víc..
existuje nějakej šikovnej program na vytvoření a následné "starání"?
popř. co byste mi doporučili.
díky za odpovědi :-)

Jak to tak sleduju, snaha o další zbytečný eshop s životností tak 1 měsíc...

Chceš dělat byznys, ale bez počáteční investice?! Jak máš zajištěný chod e-shopu? Kdo bude vyřizovat objednávky, reklamace, věnovat se zákazníkům, odpovídat na dotazy, přidávat nové zboží, atd? Máš vůbec představu, co to obnáší? Účetnictví, distribuce zboží a další související činnosti?

Tak jestli nechceš o ten eshop během týdne přijít, tak si sežeň počáteční investici, nakup nějaké zboží a buď si nech udělat free-eshop (hosting + doména vyjde cca. na 1000,-Kč ročně) nebo profi řešení (tam je to ale obvykle měsíční platba, třeba 300 měsíčně). Potom si na webtrhu hledej informace o tom, jak začít podnikat (je tam na to speciální sekce), zařiď si všechny papíry a pak se do toho pusť.

Proč se chceš dělat s něčím, když píšeš, že máš znalosti pouze s HTML. Ti co to umí se s tím dělají třeba několik měsíců, aby jim chodil základ.
nainstaloval bych nějaký již hotový free shop a týden strávíš pouze tím, předělat vzhled. :-)
Dobrý free program na vytvoření je například PSPad (www.pspad.com).