Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemožné se připojit k internetu

Dobrý večer,
mám takový menší problém s internetem na stolní počítač.
Před malou chvilkou jsem si počítač dovezl z opravy nainstaloval vše potřebné a když jsem píchnul kabel do sítě tak se nic neděje. Když jsem zkoušel nastavit síť tak to nešlo.
Nemám ani ty 2 monitory dole u hodin. Poradíte co s tím?

je tu skoro 20 reakcí, a doteď se nepovedlo zjistit přes co se ten člověk připojuje.
píše dohromady o lan, i o usb, i o wifi které nemá.

ale od dob gprs i firemního cdma se mi hnusí všechny modemy, takže se ani nebudu ptát na přesný typ a půjdu si zas po svých.

Tak ještě jednou: Připojuji se přes kabel (lan) (o USB jsem nad ani nemluvil) a bratr to chytá na NB přes wifi.
A já to na stolní PC nechytnu přes kabel, protože mi dole chybí ty dva pitomí monitory.
Počítač byl na opravě - odešla mu grafika. Co je na tom nepochopitelné?!

nudný film skončil, dívám se co změnilo na tajném modemu: nic.
(mimochodem na nějakých 200 pc co jsem nastavoval, se na žádném dole neukazují dva monitory, a přesto všechny fungují v síti)

ono se lehko ukáže co máš všechno nainstalované - síťová připojení vypíšeš z příkazového řádku (start - spustit - cmd.exe) takto:

ipconfig -all > "%tmp%\ip.txt"
notepad "%tmp%\ip.txt"

jestli ten pc nemá připojení na net, ulož výpis na flashku, bude celkem krátký.

Takže jsem zjistil že jsem úplně blbí. Musel jsem nainstalovat zákl. desku, a už mam dole ty dva počítače, jenže je tu další problém už jsem připojený. Ale teď tu je druhý problém a to ten, že se mi nenačítá internet. Já musím zadat heslo sítě které mi dal poskytovatel (to vím jaké mám), ale nechce se mi otevřít okno do kterého to mam napsat.

Poradíte?