Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows Vista

moc prosím o radu,při otevírání souboru,který mi poslala kamarádka jsem omylem potvrdila nějakou změnu a všechny ikony programů na ploše se mi přeměnili na bílá okýnka s ikonou internetu( včetně Skype,ICQ,avastu....),když chci program otevřít ,začne se připojovat k netu a nedostanu se nikam. Moc moc moc prosím nevíte někdo co s tím ?, jsem naprostý začátečník ,jsem ráda že si upravím fotky a popíšu s kamarády:-),pokoušela sem se nalézt kde co,ale bojím se abych to ještě nějak nezhoršila
děkuji předem

ano je to bílý obdelník s modrým e ,přes start se dá jen připojit na net jinak to samé ikonky s e a otevřít se nedají připojují se jako na net a pak jestli chci soubor uložit nebo stáhnout a dál mně to nepustí ,stále dokola to samé