Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU v notebooku jede na 100%

Ahoj, chtel jsem se zeptat, mam notebook, a jsem ve win, mic na pc nedelam a vytizeni cpu je stale 100% permanentne, vetracek se toci porad na max. Nechapu proc je cpu vytizen na 100% kdyz na pc nic nedelam. nevite kde muze byt problem?Diky

dobry den taky bych potreboval pomoct v spravc ulok mam program který mi zabira 30%-60% procaku "indows audio device graph" nevite někdo co s tim ? zacne se mi sekat zvuk vždy jak se to zacne zvedat a pak to zase spadne