Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy 5 : Tentokráte o S3XU ...

Přijde takhle chlápek k doktorovi a říká: pane doktore, já mám takovej problém, vždycky když mám sex se ženou, tak to na mě přijde moc brzy a ona si pak vůbec nic neužije. Co bych tak měl proti tomu dělat?
a doktor říká: "no jste ještě mladej, u vás by mohla fungovat léčba šokem. Prostě je potřeba, abyste když už budete cítit vyvrcholení se něčeho leknul a mělo by to být v pořádku.
no tak že jo, chlápek šel domů a přemejšlí, co by asi tak udělal aby se leknul, když takhle šel kolem obchodu se zbraněma. Kouká do výlohy a vidí tam poplašňák a tak si říká, že to by mohlo být ono, tak ho koupí, jde domů, chytí manželku, hodí ji na postel, skočí na ni a v nejlepším zmáčkne spoušť.......
.... po čase zase u toho doktora a ten se ptá: tak co? zkusil jste to?
a chlápek říká: no jo, zkusil, koupil jsem teda jako poplašňák, skočil na manželku a nejdřív to všecko šlo jako na drátkách, ta předehra a tak a pak jsme zkusili tu polohu 69, podle literatury, a najednou jsem cítil jak to na mě jde, tak jsem vytáhnul ten poplašňák, vystřelil...

No, a co bylo dál? ptá se ten doktor. Fungovalo to?
a chlápek smutně říká: no já nevím, jak se to vezme. Manželka mi nejdřív ukousla péro, pak mi nadělala přímo do ksichtu a nakonec ze skříně vyběh s rukama nahoře nahatej soused.

loading...

Príde mladík do drogérie a váhavo hovorí predavačovi:
„Ehm, chcel by som... ehm, balíček kondómov.“
„Tu máte,“ vraví predavač a položí na pult balíček.
Mladík si hovorí, že to šlo celkom ľahko, a tak pokračuje:
„Viete, keď nad tým premýšľam, možno že budem potrebovať skôr dva balíčky.“
„Tu máte,“ povie predavač a položí na pult druhý balíček.
Mladík sa stáva otrlejší a po chvíľke premýšľania opäť mení názor. Po pár minútach odchádza z drogérie s desiatimi balíčkami kondómov. V ten istý večer príde k domu svojej milej, a tá mu hneď vo dverách odovzdáva pozvanie na rodinnú večeru. Celá rodina sa usadí pri stole a otec vyzve mladíka, aby predniesol modlitbu pred jedlom. Mladík teda začne:
„Bože, ďakujeme ti za toto jedlo, ruky, ktoré ho vytvorili, ľudí, ktorí pomáhali ho vypestovať...“ Hovorí viac ako desať minút a ďakuje bohu za úplne všetko vrátane príboru, obrusu na stole a dlaždičiek na podlahe. Keď skončí, jeho milá sa k nemu nakloní a šepká mu do ucha:
„To som ani nevedela, že si tak nábožensky založený.“
A on jej šepky odpovedá:
„Ja som zas nevedel, že tvoj otec predáva v drogérii.“

Když jsme u toho gruppensexu, platí jedna základní zásada. Když se tvoří takové ty propletence a řetězce spojených těl, chlap by neměl být nikdy na začátku jako první v pořadí...

Jinak mně se z toho odkazu zase líbil tenhle:

Chváli sa 80-ročný dedko svojmu 16-ročnému kamarátovi:
„Ja mám síce 80 rokov, ale babku ešte stále nenechám celú noc spať.“
„A to už ako?“
„Do polnoci fajčím fajku a potom do rána kašlem.“