Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy 5 : Tentokráte o S3XU ...

Přijde takhle chlápek k doktorovi a říká: pane doktore, já mám takovej problém, vždycky když mám sex se ženou, tak to na mě přijde moc brzy a ona si pak vůbec nic neužije. Co bych tak měl proti tomu dělat?
a doktor říká: "no jste ještě mladej, u vás by mohla fungovat léčba šokem. Prostě je potřeba, abyste když už budete cítit vyvrcholení se něčeho leknul a mělo by to být v pořádku.
no tak že jo, chlápek šel domů a přemejšlí, co by asi tak udělal aby se leknul, když takhle šel kolem obchodu se zbraněma. Kouká do výlohy a vidí tam poplašňák a tak si říká, že to by mohlo být ono, tak ho koupí, jde domů, chytí manželku, hodí ji na postel, skočí na ni a v nejlepším zmáčkne spoušť.......
.... po čase zase u toho doktora a ten se ptá: tak co? zkusil jste to?
a chlápek říká: no jo, zkusil, koupil jsem teda jako poplašňák, skočil na manželku a nejdřív to všecko šlo jako na drátkách, ta předehra a tak a pak jsme zkusili tu polohu 69, podle literatury, a najednou jsem cítil jak to na mě jde, tak jsem vytáhnul ten poplašňák, vystřelil...

No, a co bylo dál? ptá se ten doktor. Fungovalo to?
a chlápek smutně říká: no já nevím, jak se to vezme. Manželka mi nejdřív ukousla péro, pak mi nadělala přímo do ksichtu a nakonec ze skříně vyběh s rukama nahoře nahatej soused.

loading...

No a krátce na to k tomu doktorovi přišla paní, že to ten její chce i dvacetkrát za noc. Doktor použil osvědčenou radu - léčbu šokem s tím, že se má přijít ukázat. Madam tedy odešla spokojeně domů. Druhý den jde k doktorovi na kontrolu a ten je samozřejmě zvědavý, jak to dopadlo. "Ále, pane doktore, ani se neptejte. Já si řekla, že tak třikrát to pro začátek vydržím. Tak jsem podržela, počtvrté rozsvítím aby se lekl a zvadnul, jenže co nevidím: na mě cizej chlap a starej u dveří prodává lístky".

Chlap vstupi do spalne s kozou v naruci... Jeho zena lezi na posteli a cita si knizku...
Chlap vravi: "pozri sa zlatko, toto je ta krava, s ktorou jebavam, ked mas ty kramy..."
Zena mu hovori: "keby si nebol taky chuj, tak vies, ze je to koza..."
Chlap sa usmeje: "keby si ty nebola taka p..a, tak si vsimnes, ze sa bavim s kozou..." :-?:-D

Několik inzerátů:

Vyměním ojetého Pionýra za neojetou pionýrku. Zn: Ojedu sám.
Ztratila se mi žena. Kdo mi ji najde a přivede, tomu Zn: rozkopu držku.
Prodám psa. Sežral mi tchýni. Zn: Kupujte, dokud má chuť!
Vyměním muže s dobrým postavením za muže s dobře postaveným.
Vyměním 40 letou ženu za dvě 20 leté.
66-letý, tlustý, smradlavý, neúspěšný a nevychovaný muž hledá ženu opačných vlastností.

:-D:-D...možno taký dosť neslušný, tak si prečítajte a kľudne zmažte:

Príjde cigán k sexuológovi a vraví: "Pán doktor, máme už spolu 14 detí a furt sa mi chce. ;-) Ako mám tomu zabrániť ?". Doktor mu nechá predpísať kondóm a hovorí: "Toto si pred milovaním nasadtťe na svoj "nástroj"....tak cigán dojde domov, idú s Araňou na to. Ona zbadá ako si nasadzuje kondóm a jednu mu vpáli zprava, zľava a vykríkne: " TY SVIŇA.!!! DETI NEMAJÚ ČO JESŤ A TY SI TU CICINU ZDOBÍŠ." :))

Šukal Hbitý panter Rychlou nohu, šukal, šukal, šukal ji už tři dny a pak jí povídá:
- Rychlá noho, teď me tejden neuvidíš.
- A proč, Hbitý pantere, jdeš na lov?
- Ne, budem šukat zezadu.

Noc plná vášní, nad ránem již oba zmožení odpočívají a ona mu povídá:
- Poslyš, ty se poslední dobou chováš jako pedofil.
- Teda, na to, že je ti teprve osm, jsi neuvěřitelně drzá.

Šel sadistický pedofil s malou holčičkou temným, škaredým lesem. V tom holčička pípla:
- Já se bojím.
- A co mám říkat já, vždyť půjdu zpátky sám!

Minulý čtvrtek jsem večer v parku stoupl na mužský zadek a ozval se mi ženský hlas:
- Děkuji.

Soumračný les proťal jako bič pronikavý dívčí výkřik, který přešel v ženský křik...

Pepík s Barčou za obecním ouřadem v křoví.. když tu náhle Barča:
- Uffff Uffff
- Barčó, ty už seš?
- Ale ne, Pepo, jen mi někdo přejel bicyklem přes krk.

Víte, co je největší problém nekrofilního zoofila?
.
Zjistit, kde je zakopán pes.

Nojo, to je pak těžký, když se bere z neprověřených zdrojů :-D;-)

"Babičko, babičko, v televizi je sex!"
"I kuš dědku, to soudruh Fidel Castro jí banán!"

Šla jednoho krásného dne červená Karkulka za babičkou přes les a cestou jí doběhl vlk-chlívák. Pochopitelně ji ihned začal ošmatávat, Karkulka se lekla a utekla domů k mamince, které všechno vypověděla. Maminka se strašlivě rozzuřila a ihned vzala Karkulku ke kováři a nechala jí vyrobit slušivé pancéřové kalhotky. Pak ji spokojeně poslala znovu do lesa za babičkou. A Karkulka šla.. a nevracela se a nevracela.. a nevracela.. až to mamince bylo divné a vypravila se do lesa sama. Potkala lesní dělníky a ptala se jich, jestli neviděli Karkulku, a dělníci, že neviděli. Tak šla dál a potkala myslivce. Ptala se i myslivce, jestli neviděl Karkulku. Myslivec povytáhl z úst dýmku a pravil:
"Karkulku jsem neviděl, ale viděl jsem vlka, jak táhnul do lesa autogen a řval něco o zkurveným plechu..."

Distingvovany, decentny, dobre vyzerajuci pan nastupi do kupe, kde uz
sedi jeden pan, so - slusne povedane - velmi skaredou manzelkou.
Je k nej mimoriadne usluzny : Milacik, sadni si tak, aby si nemala prievan,
aby na Teba nesvietilo slnko, donesiem ti nieco, atd, atd... Ked zena
odisla na toaletu, prihovoril sa mu oproti sediaci pan : Pozeram sa na
vas, ako sa venujete manzelke, zrejme ju mate velmi rad, aj ked ma
dost prekvapuje ten rozdiel vo vyzore medzi Vami a nou.
Ja som plasticky chirurg a ako som ju pozoroval, dokazal by som ju znacne
vylepsit. Ak mi ju dovediete na kliniku, za 30000 Sk ju zmenim na
nepoznanie. Chlapik sa nanho usmeje a vravi : Dakujem Vam pekne za
ochotu, ale ja ju veziem ku kamaratovi, on mi ju za flasku zastreli.

Paní učitelka přijde s žákama na exkurzi do kamenolomu. Ředitel
kamenolomu ji odkáže na střelmistra, co se opírá támhle o lopatu. Že tady
dělá celej život a ví o tom úplně všecko. Střelmistr říká: " Děcka, divéte se.
Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit .... a ten to
rozjebne. Na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance.
Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe
na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle.
Ty cihle se jebnó na stavbu. A ti zedníci se s těma cihlama jebó a jebó, až
najebajó baráky. A v těch barákách se jebe a jebe a jebe, až se najebajó takový
zjebanci, jako ste vy, keří nevijó, jak se jebe do kameňa."

Přijede Francek s manželkou do Prahy a ta ho v tom Keymarketu
ukecá, aby jí koupil novou ledničku.
"Tož mi kurva jednu tu kalexku fofrem zabalte, bo mi ujede vlak
pičo!"
"Vy jste z Ostravy, že?" ptá se prodavač.
"Jak stě to poznal?"
"No, podle té piče."
Francek se otočí na ženu a povídá:
"Vidíš, stará, já sem ti to povidal, zustaň doma, bo kurva zrobiš
ňaku ostudu."

Parecek, nemuze mit deti, leta to zkousej. Kolega radi at jedou k specialistovi do Ameriky. Jedou, prijdou k specialistovi, umej hovno anglicky, ten jim naznaci, aby to jako delali, ze se na to koukne. Cumi na ne asi 30 vterin, obrati se na podpatku, nacmara neco na recepis a prej dalsi. Chlapik leti domu, v praze sotva vybehne z letadla, uz se zene do prvni apotheky na letisti a prej "mate Tritheotrhol"? "Cozzee???" Pta se lekarnice. "Tritheotrhol!! Ja to potrebuju kvuli detem!!" "Cozzee??? To sem v zivote neslysela! Mate simvas recept!" "Jo! Vod americkyho profesora!!!" "Tak mi ho dejte!" Ten vybali recept a lekarnice cte: "Try the other hole"!!!!!

Rovnost pohlaví:
Po 30 sekundách sleze muž ze ženy a na její nechápavý pohled "co dál" říká:
No co, měla si na to přesně tolik času jako já ...

Syn jde s otcem po městě. Syn uvidí velmi hezký dům a ptá se, co je to za dům. "To je dům radosti" odpoví tatínek. "Půjdeme tam?" "Ne, na to jsi ještě moc malý." Ale synovi to nedá a druhý den jde zase tam. První si ho všimne kuchařka a ptá se, co tady dělá: "Ale, táta mi řekl, že je to dům radosti, tak mi nějakou udělejte." Kuchařka mu dá tři palačinky. Doma se tatínek ptá, kde synek byl. "V domě radosti." "A cos tam dělal?!?" "Ale, ani se neptej - tu první jsem zvládl docela dobře, ta druhá mi dala trochu zabrat, ale tu třetí už jsem jenom roztáhl a vylízal."

Pani prijde ke gynekologovi se svym synem Pepickem. Doktor ho nechce pustit do ordinace, ale pani ho ukeca, ze "Pepicek vsemu rozumi a nebude zlobit". Tak si pani lehne na vysetrovaci stul, pan doktor strci dovnitr ruku a rika Pepickovi: "Schvalne, co ted delam?"
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema vevnitr nejaky nador".
Doktor zacne pani prohmatavat prsa a znovu: "Schvalne, co ted delam?"
Pepicek: "Kontrolujete, jestli maminka nema nejakou bulku v prsu, ktera by mohla byt rakovinotvorna."
Doktora to nastve a tak zacne s pani divoce soulozit. Pritom se pta Pepicka: "A co delam ted?"
Pepicek: "Velkou blbost, my jsme totiz prisli kvuli tomu, ze maminka ma syfilis..."

Přijde doktor na kontrolu do blázince a na levé posteli leží chlap a dělá že volantuje, doktor se ho zeptá: Co děláte? On řekne jedu do Španělska. Na pravé posteli leží spolupacient a ten si pod peřinou honí péro a doktor se ho zeptá co děláte? On odpoví: vždycky když Venca jede do Španělska tak mu šukám starou...

Čtrnáctiletý mladík často, až několikrát denně, masturboval svižným přetahováním předkožky přes žalud.
Po několik měsíců žil ve stresu, když byl zcela nevhodně poučen literaturou a rodiči o škodlivosti masturbace na další pohlavní život (riziko pozdější impotence vyčerpáním „přírodou přiděleného počtu ejakulací“) a možnosti vážného narušení celkového zdravotního stavu (klasické informace o „vysychání míchy“ a další výmysly). Hledal způsob, jak přerušit bludný kruh mezi fyzickou potřebou působit si příjemné věci a vědomím, že si tím vážně škodí. Za viníka označil předkožku, domníval se, že když nepůjde přetáhnout, bude všechno v pořádku. Toho se snažil dosáhnout použitím vteřinového lepidla. Poprvé k tomu došlo bez potřeby lékařské asistence - vše se spravilo v krátké době samo. Při druhém pokusu byl mladík důslednější - užil více lepidla, předem osušil dle návodu lepené plochy a odmastil je. K lékaři přišel druhý den pro bolesti penisu, zejména při erekci, které ani tímto drastickým způsobem nedokázal zabránit. Lékaři nalezli zarudlý žalud a slepenou oteklou předkožku s drobnými trhlinami. Po aplikaci antibiotické a znecitlivující masti se mladíkovo poranění zhojilo bez dalších komplikací. Po odborném vysvětlení problematiky fyziologické potřeby masturbace, zboření mýtů se více neobjevil.

Hippie nastoupí do autobusu a vsimne si ze tam sedí krásná mladá jeptiska. Prisedne k ní a po chvíli se jí zeptá jestli by s ním chtela mít sex. "Ne" odpoví jeptiska. "Jsem zasnoubená Bohu". Potom vstane a vystoupí na prístí zastávce. Ridic autobusu zaslechne tuto konverzaci a zavolá mladého hippie. "Já ti poradím, jak ji dostat. Ona se chodí modlit kazdou noc na hrbitov. Prevlékni se do nejakého bílého hávu s kapucí, pridelej si plnovous a rekni jí ze jsi Buh." Hippie se rozhodne ze to zkusí a ceká na hrbitove jeste ten vecer. "Já jsem Buh a musís mít se mnou sex!", rekne mladé jeptisce a ta bez váhání souhlasí. "Boze, prosím ale pouze anální sex, protoze jsem slíbila predstavené, ze navzdy zustanu panna." Hippie souhlasí a zneuzije ji. Kdyz je po vsem, sundá si kapuci a plnovous a vítezne hlásí : " Ha,ha, ha, já jsem hippie!" Jeptiska si sundá cepec. "Ha, ha, ha, já jsem autobusák!"

Kapitán zámořské lodi si zavolá bocmana a říká mu:
"Na radaru je torpédo, zasáhne nás za pět minut, tomu se nevyhneme. Připravte na to nějak citlivě cestující"
Bocman vyleze na palubu, svolá cestující, vytáhne stopky a říká:
"Teď vytáhnu Toho svýho a za pět minut s ním tak strašlivě praštím o palubu, že se loď rozpůlí. Můžete uzavírat sázky".
Cestující tedy uzavírají sázky a přesně za pět minut vytáhne bocman ptáka a strašlivě s ním praští o palubu a loď se rozpůlí na dvě části. Cestující a posádka se snaží zachránit na člunech jenom kapitán stojí na můstku a strašně řve:
"Bocmane!!! Ty prase!!! To torpédo nás minulo o půl metru!!!!!"

Žena doma cvičila nahá aerobik a když dělala provaz přisála se mušličkou na parkety. Podtlak byl však tak velký, že se sama nedokázala odlepit. Tak čekala na muže, aby jí pomohl. Avšak ani společnými silami se jim to nepodařilo.
Muž tak přemýšlí a hovoří: "Hanba, nehamba, zavolám souseda, je domácí kutil, tak něco vymyslí". Soused přišel dal si panáka a po chvíli hovoří: "Vyřežeme pod ní parkety, otočíme jí na hlavu, vyvrtáme dírku a až podtlak povolí, sundáme jí to dolů".
Chlapík chvíli zvažujea potom hovoří:
"Víš co? Parkety jsou drahé. Začneme ji každý masírovat jednu bradavku a až zvlhne, odtlačíme ji jako slimáka do kuchyně, tam je linoleum".

Bílým manželům se narodí černoušek. Když povyrostl ptá se mámy:
˝Prosím tě, mamko, proč jsem černý když ostatní kluci ksou všichni bílí?˝. Máma na to: ˝Synku, tenkrát jsme byli s taťkou u moře a tam se jednou strhla taková mrdačka na pláži, že bud rád, že nejsi lachtan.˝

Jednou se takhle vybourá autobus se čtyřmi jeptiškami.
Ty příjdou do nebe a u nebeské brány je zastaví svátý Petr a ptá se, jestli se někdy dotkly mužského přirození. Ta první povídá :"No, já jsem ho jenom viděla." "Takže běžte támhle a vypláchněte si oči ve svěcené vodě." "A co vy ptá se druhé?" "No, já jsem se ho jenom dotkla." "Takže běže a umýte si ruce." Najednou se ta čtvrtá protlačí před tu třetí a povídá: "Já bych si s dovolením nejdříve vykloktala, než si do toho sestra Marie sedne."

Mámí, mámí, co mám dělat, moje Tamagoči je v jiném stavu...! To není možné, co je to za divnou hračku, přines mi to, já se na to musím podívat. Dítě přinese svoje Tamagoči, maminka čte a zbrunátní. Na displeji je skutečně napsáno "jsem v jiném stavu". "
"To ale není tvoje Tamagoči, to je tatínkův mobil!"

Príde mladík do drogérie a váhavo hovorí predavačovi:
„Ehm, chcel by som... ehm, balíček kondómov.“
„Tu máte,“ vraví predavač a položí na pult balíček.
Mladík si hovorí, že to šlo celkom ľahko, a tak pokračuje:
„Viete, keď nad tým premýšľam, možno že budem potrebovať skôr dva balíčky.“
„Tu máte,“ povie predavač a položí na pult druhý balíček.
Mladík sa stáva otrlejší a po chvíľke premýšľania opäť mení názor. Po pár minútach odchádza z drogérie s desiatimi balíčkami kondómov. V ten istý večer príde k domu svojej milej, a tá mu hneď vo dverách odovzdáva pozvanie na rodinnú večeru. Celá rodina sa usadí pri stole a otec vyzve mladíka, aby predniesol modlitbu pred jedlom. Mladík teda začne:
„Bože, ďakujeme ti za toto jedlo, ruky, ktoré ho vytvorili, ľudí, ktorí pomáhali ho vypestovať...“ Hovorí viac ako desať minút a ďakuje bohu za úplne všetko vrátane príboru, obrusu na stole a dlaždičiek na podlahe. Keď skončí, jeho milá sa k nemu nakloní a šepká mu do ucha:
„To som ani nevedela, že si tak nábožensky založený.“
A on jej šepky odpovedá:
„Ja som zas nevedel, že tvoj otec predáva v drogérii.“

Když jsme u toho gruppensexu, platí jedna základní zásada. Když se tvoří takové ty propletence a řetězce spojených těl, chlap by neměl být nikdy na začátku jako první v pořadí...

Jinak mně se z toho odkazu zase líbil tenhle:

Chváli sa 80-ročný dedko svojmu 16-ročnému kamarátovi:
„Ja mám síce 80 rokov, ale babku ešte stále nenechám celú noc spať.“
„A to už ako?“
„Do polnoci fajčím fajku a potom do rána kašlem.“