Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 5.1 reproduktory ?

Ahooj, chtěl bych si koupit 5.1 soustavu na PC (GENIUS SW-HF 5.1 4000) a zajímalo by mě jakou zvukovku to chce.Já mám integrovanou starou celkem a tak se ptám jestli to nebude chtít 5,1čkovou zvukovku??Tedka to mám na 3 výstupy takže by sem to asi nezapojil nejspíš co????

Zadnu 5.1 zvokovku nepotrebujes.. staci ti ta co mas... taky mma doma itegr na deste se tremi vstupy.. Staci se podivat do Manualu.. (mam na ni napojene repro Genius SW-HF 5005 5.1) Hraji superne..
Mylslim si ze pokud si bezny uzivatel PC a potrebujes repro jen na Game,filmy, a sem tam nahlas nejake ,,Tucarny,, tak ti zcela budou stacit..