Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook express - problém se stahováním pošty.

Ahoj používám outlook express ve windows xp sp3 a mám s ním následující problém.
ve schránce volný mám např. 10 zpráv dám stáhnout outlookem a začne stahování stáhne se 5 zpráv a outlook se kousne musím ho vypnout když ho zpustím zbylých 5 zpráv se už nedostáhne na serveru volný již nejsou a těch původních 5 zpráv co se stáhlo zmizí a nejsou vidět. Nepoužívám žádný antispamový program jen samotný outlook.

takže soubor doručená pošta.dbx má 1.95GB ale přitom když v outlooku otevřu doručené zprávy tak jich tam moc není jen za poslední dva měsíce a to určitě nebude 2GB. Tedy pokud přesunu tento soubor jinam vytvoří se nový a zprávy by se měli stahovat. Tomu rozumím jde ale o to pokud bych se chtěl obsah doručených zpráv za 2 měsíce i těch co se stáhly a nezobrazili z tohoto z tohoto souboru nějak získat, zálohovat a prenést je pak zpět po načtení nového dbx do doručených

Udělej to jinak. Pod položkou Místní složky vytvoř novou složku - pojmenuj ji třeba Pošta 2009. Tam přesuň všechny maily ze složky Doručená pošta. Potom zavři Outlook Express a smaž (přesuň) soubor doručená pošta.dbx. Spusť Outlook Express - doručená pošta.dbx se vytvoří znovu a ty do něj můžeš zpátky přesunout maily.