Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung pan europ

Dobrý den, jsem tu poprvé a nevím, jak to tu chodí. Měla bych dotaz, co je to samsung pan europ? Na googlu mi pc odmítá udělat překlad a na stránky se nedostanu, nevím proč. Prosím nevíte někdo něco bližšího? Děkuji Martina
chadtova.m@seznam.cz

Ahoj, našla jsem to na internetu, narazila jsem na to při výběru telefonu SAMSUNG.Byl tam odkaz, tak jsem byla zvědavá, chtěla se mrknout co to je a o co jde. Dnes jsem název 'samsung pan europ' zadala do vyhlédavače google a zbytek znáš. Docela mě to zajímá. M

Toto je přímý odkaz z googlu.

Samsung PanEurop
- [ Přeložit tuto stránku ]
This service is only available for Samsung handset users. The contents on this site may not work properly on other vendor's handsets.
wap.europe.samsungmobile.com/ - Archiv - Podobné

Když to otevřu, objeví se tohle:
This service is only available for Samsung handset users. The contents on this site may not work properly on other vendor's handsets.

A když dám přeložit, tak mi to zahlásí toto:
Litujeme...

... ale váš počítač nebo síť možná odesílá automatické dotazy. Z důvodu ochrany našich uživatelů váš požadavek nyní nemůžeme zpracovat.
Další informace naleznete v Nápovědě Google.