Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registry Trash Keys Finder-zkušenosti

Našel jsem nový prográmek na čištění registrů. Najde dost věcí, kterých si jiné regcleanery nevšimnou. Údajně vyčistí i údaje o nainstalovaném shareware s omezenou dobou působnosti. Po spuštění mi našel asi 80 neplatných klíčů, následně spuštěný Tune Up Utilities ještě 250! Zatím běží vše O.K. Link: www.databack4u.com
Je to DonationWare, takže lze používat i zdarma.
Máte někdo s tímto programem zkušenosti. Opravdu je možné, že vrátí funkčnost prošlého shareware?
Děkuji Jaroslav

Donace je právní institut známý již z doby starých Římanů. Angličtina jej z latiny převzala stejně jako řadu dalších slov tvořících téměř 30 % slovní zásoby AJ. Znamaná to darování, což je právní úkon svojí podstatou nevymahatelný.
To znamená, že autorovi můžete poslat peněžní částku podle vlastní úvahy, ale není to Vaše povinnost. Někteří požadují zaslat poštovní pohlednici "postcardware" nebo třeba i čokoládu "chocolateware".