Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Pomozte pls" Acer recovery nefunguje

Dobry den, mam hrozny problem. Nedavno sem chtel pocitac pomoci Acer recovery vratit do tovarniho nastaveni. kdyz sem si ho koupil udelal sem zalohu na 2 dvd ale nyní se mi acer recovery nechce vubec spustit a windows mi neustale hlásí že acer recovery prestal fungovat. Hlaasi mi to vlastně u všech programů Acer. mám Acer Aspire M3100 Windows Vista. opravdu si už nevím rady a nemohu ted pocitac preinstalovat. dekuji za odpoved.

Len si tak tipnem ze patris medzi 99% ludi ktori si myslia ze nepotrebuju citat navod. A to je cely tvoj problem, a nie recovery.
Recovery spustane z Windows by bola logicky uplna hovadina (ptz recovery sa robi logicky prave vtedy ked NEfunguje Windows) tak to prosimta pekne neskusaj spustat z Windows.

V mojí odpovědi z 11.12 to máš tučně napsané! Při recovery se smaže kompletně oddíl disku, na který obnovuješ ze zálohy. Podle toho, co píšeš ti Windows jakžtakž fungují, takže si můžeš vypálit/přesunout data, o která nechceš přijít před recovery.. Připrav se na to, že v recovery oddílu je dost stará verze systému se všelijakým balastem ( zkušební verze antivirů,možná office) a bez nainstalovaných programů. Recovery je na pár minut, ale instalace service packu, aktualizací a tvých oblíbených programů bude trvat dost dlouho a proto si po tom, co bude vše podle tebe, udělej zálohu takto vyladěného systému buď na DVD, nebo na jiné médium- HDD a pod.