Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 Nejdu poslať sms správy

Dobry den, môj problem je taky ze z nicoho-nic mi prestalo fungovat odosielanie sprav. Pri pokuse o odoslanie mi po chvili vyskoci hlaska:
"Nie je možné poslať správu" ked zvolim detaili tak mi to vypise:
"Krátka správa: Overte služby siete"
MT mam nokiu N70 ale to nie je asi podstatne, lebo ked dam kartu do ineho telefonu tak to nepomoze akurat to pise inu hlasku a to:
"Posielanie spravy neuspesne. Spravy nemaju podporu siete"
skusal som nieco hladat a nasiel som toto ale nic s toho co tam pisu nepomohlo. Dik za radu...

Jeden z možných problémov je, že: NIE JE NASTAVENÉ ČÍSLO SERVISNÉHO STREDISKA
Treba nastaviť číslo servisného strediska
Nastavenie na Androide:
1. Zapnem správy
2. Vyhľadam nastavenia
3. Nájdem Servisné stredisko
4. Ak tam číslo nie je zadám ho
Pre 02 je toto číslo OO421 949 909 909
:-)