Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Poraďte mi tichou myšku

Ahoj, hledám nějakou myšku, která by měla tišší hlučnost levého a pravého tlačítka. Proto bych uvítal vaše doporučení, pokud jste na nějakou takovou narazili. Do teď používám X-750F a z toho hluku už šílím:(

děkuji

jak víš, že ne? ty ho snad p*cháš?...a vůbec nechápu, co se vám na to dotazu zdá divné...prostě chci myš, která nevydává tak hlučné klikání - jdi se raději zchladit

Tak a už se uklidníme, už těch narážek bylo dost. (DWarf)