Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 365dní

Má někdo zkušenost s programem 365dní?
Používal jsem jej asi tři měsíce (bez problémů), po stažení (přidání) nových TV stanic, se data sice stahují ale v programu se nezobrazí vůbec nic. Dotaz na tech. podporu nereaguje.Dík za radu a pomoc.

Používal jsem jej, ale občas jsem měl problémy s aktualizacemi, občas "nebylo spojení" a tak jsem přešel na online verzi http://365dni.sms.cz/index.php?typ=televize&formula r_datum=&formular_casod=&formular_typprg=&televize_ tvarray=%C8T1%2C%C8T2%2CNova%2CPrima%2CMark%EDza%2C STV1%2CSTV2%2CORF1%2CORF2
TV

(konkrétně: jedná se o nastavení pro 4 české, 3 slovenské a 2 rakouské kanály, které chytám)

Online verze mi zatím nikdy neškobrtla.