Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem průhledné postavy ve hrách

Nevím přesně jestli se to stalo instalací servipacku2(tvrzení mého syna) nebo nechtěným odinstalováním nějakého directu nebo nevím čeho(nejsem odborník), ale pomalu ve všech hrách, které kluk hraje z CD-ček(po předchozích instalacích)má teď všechny postavičky jakoby průhledné(průsvitné) např. v NHL některým hráčům chybí některé barvy dresů, u některých hráčů jezdí jen hlava a brusle a tak různě. To se děje i v dalších hrách. Škoda, že se sem nedají vkládat screenshoty. Setkal se s tímto problémem už někdo, neví někdo z vás o nějakém jiném fóru kde by mi s tím problémem ještě mohli pomoct? Předem vám všem děkuji za jakékoli rady.

Na okraj: instaloval jsi ty ovladače správně? Mastit jedny přes druhé není právě dobrý nápad. Lepší je staré úplně odinstalovat (event. "zbytky" smazat), restart do hnusného VGA 640*480*16barev a pak instalace nových ovladačů.

Aspoň takto je tomu u ATI Catalystů - ale s nVidia ovladači to bude imho podobné...

_______
...a co případné patche hry, nehledals?