Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Navigace Navigon 1310

Dobrý den,

koupil jsem si svou první navigaci a jsem velice sklamán. Jedná se o navigaci Navigon 1310. Nemám s používáním navigace žádné zkušenosti, proto nevím, zda jsou mé výtky oprávněné pro případnou reklamaci navigace.

1. Spojení

Navigaci někdy trvá i 15 minut než najde signál.

2. Zamrzání

Navigace zamrzá docela často. Hlavně, když dojede na místo určení, zadáté další adresu, vyhledá trasu a zamrzne (v této situaci zatím zamrzá na 90%). V návodě je sice napsáno, že v případě zamrznutí stačí resetovat, ale aby zamrzání bylo pravidlem se mi nelíbí. :-(

3. Aktualizace

Aktualizuje se přes software navigon fres, který se nedokáže s navigasí vůbec spojit.Buď to napíše, že to nenalezlo software navigon, nebo to přemýšlí tak dlouho dokud to nevypnu :.(

Omlouvám se, pokud nepatří můj dotaz do tohoto fóra, ale snažil jsem se hledat pomoc na netu a nikde žádná rada. Tady jsem našel vždy ochotu a profesionální pomoc :-)

Takže i teď děkuji předem všem za radu a pomoc.

Achylos

Také si myslím, že by aktualizeace tomu mohla pomoci. Ale jak to mám aktualizovatm, když se to aktualizuje přes ten program Navigon Fresh a ten se nedokáže s navigací spojit :-( Navigaci vidím po zapojení v PC jako vyměnitelný disk, takže to by mělo být OK. Nechápu, proč ji ten program nenajde :.(

Ahoj, mám stejný problém. Navigace se prostě nechce spojit s programem. Pořád to píše že nemůže najít zařízení navigon. Mám jí rok, začala zlobit, neustále se vypíná. Většinou po nalezení trasy a jejím odsouhlasení se vypne. Chtěl jsem zkusit přehrát firmware, protože nemůžu najít účet - jinak bych jí reklamoval. Kdyžtak napis na rimmerak@gmail.com jestli je ti to už povedlo. Díky