Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýšená hlučnost notebooku Asus

Mám problém se zvýšenou hlučností notebooku Asus X59SL. A nevím čím by to mohlo být..prostě začal hodně hlučet. Zda to bude větráním, pevným diskem Seagate, grafikou ATI HD 3470 či procesorem Intel Core2Duo T7250,nevím,nejsem v tom úplný odborník...Jinak teplota CPU se pohybuje cca do 70 C a teplota HDD do cca 60 C. Potřebovala bych poradit,jak ten notebook ztišit...díky předem za radu.

Profouknutí pomohlo pouze částečně,stále je ale hlučnější a přehřívá se...Navíc mám nyní problém s jeho zapnutím - vůbec nereaguje na tlačítko zapnutí. Pomohlo mi jediné - vyndání baterie (takový restart) a pak teprve naskočil...Celkově hodně divné - nevím,čím by to mohlo být a budu ho muset reklamovat :-(