Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dlouhodobá bolest pravé ruky (myš?)

Nevím si rady s bolestí pravé ruky: bolí jakoby obražená/naražená/naštípnutá. Zřejmě to bude od myši (nebo od PDA). Na stole mám sklo a na něm časopis (jako tepelnou ochranu), ruku od lokte položenou na stole v rovině s myší (na podložce). Už dlouhou dobu mám v ruce bolesti, od zápěstí až k loktu.

Setkal se někdo z vás s něčím podobným? Dělám něco špatně?

Pavel
Lock, než zase někdo pocítí touhu do pět let starého dotazu napsat, že jeho taky bolí ruka nebo že ho nebolí. (karel)

Cau, take to ted mam, jiz od predvanoc, podle chirurzky a ortopeda zanet slach, mel jsem to 3 tydny v sadre, to moc nepomohlo (pravda, moc jsem to nesetril) a ted chodim na ultrazvuk a magnet, to rekl bych celkem pomaha, i kdyz vcera po sportu se to ozvalo zase. Na sport mam ortezu. Podle doktoru je pricinou nadmernou namaha (obzvlaste kdyz clovek nema dlouho zenskou) a v neposledni rade prace s pc - mys i klavesnice.
M.