Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CEBIT se blizi

Jezdite na CEBIT ???
Ja jsem z toho docela otravenej, ale zamestnavatel rozhodl, ze letos jedu ja. Nemam totiz vystavy moc rad. No kdyz uz tam pojedu, hodili by se mi nejake informace, jak to tam vypada, kam zajit, jak se orientovat atd.

Dik.

Aha, tak to já jsem jako vystavující, takže taková traumata jako co vidět a nevidět moc neřeším, prostě jestli se utrhnu ze stánku a na něco se podívám budu rád. Navíc já budu na Cebitu 4 dny, první den se zorientuju a potom už budu jenom vyždibovat laskominy :-)

Na Invex jsem letos přijel přímo z Mnichovsého veletrhu Systems a po tomto zážitku se na Cebit docela těším, protože Invex byl letos (teda vlastně vloni) opět ještě větší fiasko než roky předchozí.

Bydleni mam zajisteny, o to se postaral kolega, co tam s nim jedu.

"Cebiťácké obdoby ELIS z Invexu" - co to je ? neznam.

Uz se ucim to treti vetu, co jsi mi poradil. :-D (Jeste se naucim, kde jsou zachody a je to v pohode.)
No a jeste nejaky to slovicko dohromady dam. 8-)