Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CEBIT se blizi

Jezdite na CEBIT ???
Ja jsem z toho docela otravenej, ale zamestnavatel rozhodl, ze letos jedu ja. Nemam totiz vystavy moc rad. No kdyz uz tam pojedu, hodili by se mi nejake informace, jak to tam vypada, kam zajit, jak se orientovat atd.

Dik.

Bydleni mam zajisteny, o to se postaral kolega, co tam s nim jedu.

"Cebiťácké obdoby ELIS z Invexu" - co to je ? neznam.

Uz se ucim to treti vetu, co jsi mi poradil. :-D (Jeste se naucim, kde jsou zachody a je to v pohode.)
No a jeste nejaky to slovicko dohromady dam. 8-)