Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesla sitova karta?

Zdravim, jedna se o PC znameho budu psat jako o svojem. Zapnul jsem dnes PC a nesel internet, podivam se do sitovych pripojenich a zadna sitova karta, podivam se na ni a normalne sviti jak by byla pripojena, skusim teda zmenit PCI pozici a zase se po pripojeni kabelu rozsviti, ale v sitovych pripojeni neni zadna karta (spravce zarizeni taky nic). Je mozna ze odesla karta i pritom kdyz mi sviti? (Windows XP)

No šel bych si pro jistotu do obchodu zítra koupit náhradní síťovku, vejde se do dvou stovek. Abys o (po) vánocích nebrečel, některé pc obchody otevřou třeba až 6tého ledna po inventurách.

U mě každá síťovka dostane max jednu šanci v druhém slotu, taková masáž nevěští nic jiného. Ale ta rána je divná. Jestli nepráskl kondík na desce (nebo ve zdroji).