Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesla sitova karta?

Zdravim, jedna se o PC znameho budu psat jako o svojem. Zapnul jsem dnes PC a nesel internet, podivam se do sitovych pripojenich a zadna sitova karta, podivam se na ni a normalne sviti jak by byla pripojena, skusim teda zmenit PCI pozici a zase se po pripojeni kabelu rozsviti, ale v sitovych pripojeni neni zadna karta (spravce zarizeni taky nic). Je mozna ze odesla karta i pritom kdyz mi sviti? (Windows XP)

Takto sviti D-link sitove karty, realtek zhasne a uz nesviti, mas asi v haji sitovku. Staci aby nekde slehnul blesk a stromecek po dratech (el. indukce) ti ji znici, v tuto chvili nepomuze ani bleskojistka, praskne do hromosvodu a pokud je kabel UTP nekde pobliz je konec a nejen to muze odprasknout i sloty a desku.
Ale tohle nebude tvuj pripad, ted v zime kde by litaly blesky.

Prohazoval sem PCI sloty dokola a dokola kazdy slot asi 2x, az se mi naednou sitovka ukazala ve spravci zarizeni, ale ukazovala se jako nenainstalovana, ovsem neznam typ karty a ik dybych vedel jak ho dostanu do PC? ten ovladac. Mno po 2 restartech to nacetlo samo a net jede :D Nechapu vubec tudle anomalii .

neznam typ karty a ik dybych vedel jak ho dostanu do PC? ten ovladac.

Koniec dobrý všetko dobré. Dobrý duch PC ťa navštívil. Zavri skriňu na nic už nešahaj. Nakresli kolo nej magický kruh kriedou, k tomu nejaké zaklínadlá. Užívaj si PC-čko keď funguje.

No šel bych si pro jistotu do obchodu zítra koupit náhradní síťovku, vejde se do dvou stovek. Abys o (po) vánocích nebrečel, některé pc obchody otevřou třeba až 6tého ledna po inventurách.

U mě každá síťovka dostane max jednu šanci v druhém slotu, taková masáž nevěští nic jiného. Ale ta rána je divná. Jestli nepráskl kondík na desce (nebo ve zdroji).