Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Požadavky na CPU, jak je tomu u C2D?

V požadavcích (obecné) aplikace je procesor 2GHz. Pojede na tomhle?
Product.aspx

Intel Core 2 Duo, "Processor Base Frequency 1.3 GHz"

2 x 1,3 = 2,6......

Dcera chtěla nějaký lehký cestovní NB, pokud možno menší (tedy ne 16", ale stačí ji 14"), s dlouhou výdrží, ale ne netbook. Nakonec jsem ji koupil http://www.asus.as/asus-ul80ag-wx021v-14-su7300-4g -500g5-dvdrw-wifi-bt-w7hp.html?_artperpage=100
A teď přemýšlím, zda jí na tom pojede Adobe CS4 nebo se bude muset spokojit s CS3 (má licence na oboje). Ověřovat to můžu až po 24.12., ale rád bych věděl, zda mám být dopředu naštvaný (že mě to nenapadlo) nebo můžu zůstat v klidu.

Takže u Adobe mi to vyšlo. Podobně (obecně) je rozpor u řady her; hra vyžaduje CPU na 3 GHz a přitom naprosto krásně jede na dvou/čtyřjádru 2,66 (Core i7-920) (...aby nejela, že!). Tím si chci postěžovat, že výrobci všelikého SW píšou do požadavků prostě často nesmysly...

výrobci všelikého SW píšou do požadavků prostě často nesmysly

Souhlas.. Minimální požadavek 2 ghz procesor je jako napsat minimální požadavek na auto - motor s minimálně 6000 ot./min. Prostě chybí udaje jako objem, počet válců, počet míst k sezení atd. A rozdíly můžou být markantní..