Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod na MAC?

Chtěl bych se zeptat všech, kteří tu mají či ozkoušeli MAC. Vyplatí se přejít z WIN? Co servis Macbooků v ČR? Jak je na tom MAC OS X a freeware aplikace? Nebo se musí kvalitní dokoupit? Jde mi o to, že když bych už na MACa někdy přešel, tak abych pak k tomu neplatil mraky za kanc. balík. Co svižnost systému? Mluvím furt pouze o nejnovějších modelech. Přemýšlím totiž, že bych prodal PC i EEE a šel do MACa, akorát mi ještě nikdo neporadil, jaký mac vlastně je... Nechcu číst jen chválu, klidně to taky trochu zkritizujte. Nejsem skalní windowsák, ani linuxák. Rád zkouším nové věci a každý OS má něco jedinečného, ale OS X mi zatím pod ruce nepřišel... Jak je na tom OS X s hrami? Několik málo si jich na odreagování zahraju a jsou to samozř. windows verze, ale hraní není podstatné - nerad bych aby to byl nějaký omezený systém/stroj, kde se za vše platí. Vím o tom málo, proto se ptám přímo vás. Díky :)

Nechápu. Přiznávám po dobrém. Já OS považuji za prostředek ke spouštění aplikací.

Pokud si chceš koupit hračku, prosím. Open office pro Mac existuje. "Freeware" představuje repozitár OpenSource. Komerční aplikace samozřejmě existují, nicméně jich je násobně méně a počet distributorů je rovněž malý.

Pokud máš pocit, že ti to stačí ke štěstí, je celkem jedno, jakou platformu zvolíš.