Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Oživení routeru Linksys WRT54G

Při aktualizaci FW routeru WRT54G se mi proces sekl a potřebobal bych router nějak oživit. Existuje nějaký flashovací program, nebo zbůsob, jak tam znovu nahrát FW? Původně tam byla verze 7.2 a ta na ofic. stránkách Linksys ani není.

Mám verzi 7.2 a na netu jsem našel tuto informaci o čipu: The WRT54G v7 uses an Atheros AR2317 chip, WRT54G v7 isn't Broadcom based. Otázkou je, jestli mám vůbec stažený správný FW, protože na oficiálních stránkách Linksysu tato verze úplně chybí (je tam ver. do 6 a pak až 8).

Tak se mi tam nakonec podařilo narvat alternativní SW (DD-WRT)přes program tftp2. Prozatím to vypadá, že to bude fungovat. Nemám s tím FW ale zkušenosti a nemohu se dostat do nastavení routeru. Chce to po mně:(Server 192.168.1.1 požaduje vaše uživatelské jméno a heslo s komentářem: "DD-WRT"). Co tam mám napsat, aby mě to pustilo dál?