Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modul rewrite presmerovanie

mám url ktorá má takýto tvar

Kód: Vybrat vše

www.stranka.sk/nazov(jazyk)

v zátvorke je uvedené v akom jazyku je tá stránka.
no a ja teraz potrebujem aby keď niekto napísal:

Kód: Vybrat vše

www.stranka.sk/nazov

aby ho to presmerovalo na:

Kód: Vybrat vše

www.stranka.sk/nazov(sk)

proste aby sa k tej url pridala "(sk)"

Prostě se to nedělá.

Odpovědi se nejspíš nedočkáte (nebo s vámi rovnou bude zacházeno jako s loserem), pokud:
* pošlete svou otázku někam, kde se probírá jiné téma
* pošlete velmi elementární otázku do fóra, kde se probírají pokročilé technické detaily, nebo naopak
* pošlete svou otázku zároveň na několik různých míst

otazky.html

no to som skúšal ale ten názov musí byť nahradený nejakým výrazom ktorý príkazu povie že chce len názvy ktoré neobsahujú zátvorky s reťazcom vo vnútry.

už som to vyriešil inak keďže v .htaccess nie som doma tak som to vyriešil vlastným vynálezom:

RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule (.*)$ index.php?address=$1 [L,QSA]

a prácu s adresou som nechal na PHP:

$request = Environment::getHttpRequest();
$address = new StringObject($request->getQuery('address', 'default(sk)'));
if (!$address->contains('('))
{
	header("location: $address(sk)");
	exit;
}
$contentId = $address->remove($address->indexOf('('));
$language = $address->between('(',')');

a funguje to presne ako som chcel :-)