Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT" hlásí NB

Ahoj, už asi dva týdny mám nový NB ASUS N60DP s operačním systémem W7. Občas se mi stane že když sem většinou asi na ploše že mi NB hodí hlášku Průzkumní "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT", poté řešení problému. A pak nic tabulky zmizí nachvilku zmizí ikony a vše de znova používat... nevíte čím by to mohlo být?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Průzkumní "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT"

ked uz, tak sa aspon nauc opisovat poriadne chybove hlasky, pretoze ziadne "windows prestal pracovat" neexistuje, tak neviem preco si zrovna to napisal velkym.
A ako ti tu uz pisali, je to vacsinou sposobovane kodekami, vyhod vsetky codecpacky co mas a nahod si ffdshow. Dalej si vypni v windowse tie "velke nahlady" kde ti miesto ikon zobrazuje obrazok z videa.

a ani necakaj, toto je free forum. Ked si budes za podporu platit, potom mozes nieco ocakavat.
Codec packy poznas podla ich nazvu a ty ako uzvatel mas vediet a mat prehlad o tom, co si do PC instalujes. Medzi najznamejsie patri uz spominany ffdshow, dalej k-lite, cccp codec pack, codec pack all-in-one (5r zastaraly smejd) a kopa inych. Vsetky odinstaluj co mas a nahod si len ffdshow, ktory je z hladiska zabordelovania systemu najmenej rizikovy.

děkuji shiro za reakci... já sem do NB žádné kodeky neinstaloval mám ten NB asi dva týdny krom aktualizací, deamona, mozilly, winraru a zapnutí trend micro internet security, ještě icq a dvě hry. Ty kodeky dou oebrat normalne v PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY? Mohl bych hodit screen a ty by si mi řekol co smazat? (neznam nazvy vsech kodeku) a kdyz odinstaluju kodeky co se mi tim změní v PC? díky

sem ty hlášení chyb dal do textového dokumentu, nevím jak poznám chybu souvysející s mím problémem (dal sem tam všechny, ale moc jich není)... někeré chyby se opakují, dal sem tam jen jednu... tak jestli by si se na to podíval

www.edisk.cz/stahni/12235/chyby.txt_10.69KB.html

máš vypsané chyby jen ze "system" - ty nemáš nainstalované žádné "aplikace" (programy)?

Zdroj: VDS Basic Provider
Úroveň: Chyba
Neočekávaná chyba. Kód chyby: 490@01010004

http://www.sevenforums.com/software/20376-vds-basi c-provider-error-code-490-01010004-a.html

Zdroj: Microsoft-Windows-DNS-Client
Úroveň: Upozornění
Překlad názvu www.stopbadware.org nebyl v požadované době dokončen. Žádný z nakonfigurovaných serverů DNS neodpověděl.

jak máš nastavené síťové připojení, že máš problém s dns? co to je www.stopbadware.org? kdes k němu přišel - co sis nainstaloval za rádoby hlídací svinstvo?

Zdroj: Microsoft-Windows-WMPNSS-Service
Úroveň: Chyba
Služba WMPNetworkSvc nebyla spuštěna správně, protože u funkce CoCreateInstance (CLSID_UPnPDeviceFinder) došlo k chybě 0x80004005. Zkontrolujte, zda je spuštěná služba UPnPHost a zda je správně nainstalována součást systému Windows UPnPHost.

bonzáckou službu WMPNetworkSvc potřebuješ k čemu?

Zdroj: Disk
Úroveň: Chyba
Ovladač zjistil chybu řadiče na \Device\Harddisk1\DR4.

ovladač chipsetu (řadiče disku) je nainstalován?

Zdroj: Microsoft-Windows-Time-Service
Úroveň: Upozornění
Klient NTP nemohl nastavit ruční druhou stranu jako zdroj času v důsledku chyby překladu názvu DNS

jak máš nastavené síťové připojení, že máš problém s dns? anebo si vypni synchronizaci času přes internet.

Zdroj: Microsoft-Windows-Kernel-Processor-Power
Úroveň: Upozornění
Rychlost procesoru 0 skupiny 0 je omezena systémovým firmwarem. Procesor byl v tomto stavu sníženého výkonu od posledního hlášení 63 sekund.

notebook, jede na baterky?

jinak v tom nic tragického nevidím, jen mám z některých chyb dojem, že to není funkční instalace z obchodu. což by mohlo být i vysvětlením.
a podívej se i na chyby aplikací.

Občas se mi stane že když sem většinou asi na ploše že mi NB hodí hlášku Průzkumní "WINDOWS PŘESTAL PRACOVAT", poté řešení problému. A pak nic tabulky zmizí nachvilku zmizí ikony

resetuje se ti průzkumník. doporučil bych novou instalaci windows, sám asi neobjevíš která aplikace za to může.

Propana tohle delaji nahledy windows a ne viry, mas proste nainstalovan naky program ktery podporuje obrazek ktery neumi zobrazit widle, tohle je prave MS kravovina kterou udelali uz v jehoviste, bud se smiris kazdy den s vyskakovanim (pruzkumnik z MS se zblaznil) a nebo zkusis odinstalovat vsechny multimedialni prohlizece obrazku a prehravace videi, a pak postupne je znovu nainstalovat, jinak problem nikdy nezjistis.