
vypálené DVD nejde přehrát v rekordéru
Ahoj, nevíte, proč když si vypálím jakékoliv filmy, tak většina mi na rekordéru jde přehrát, ale pak se najde jedno, které prostě nejde, nevíte proč ? Díky
Změna předmětu, původně: DVD (host)
Protože jste ho vypálil špatně nebo ve formátu, který Váš rekordér není schopen přehrát.
nn, AVI, jako kazdy jiny..
pust mediainfo na film ktory ide a film ktory nejde a kopni to sem
no mmnt
, co tim jako myslis ??? jako vlastnosti, nebo co ?? nejsem takovej znalec 
cs
a co sem mam presne z toho vlozit ?
otvoris si v mediainfo ten film, nechas si zobrazit informacie o nom a tie sem vlozis
no a jde to nejak zkopirovat, at to nemusim opisovat ?
Ano, jde.
no díky, a muzu se zeptat jak ??
Čekal jsem, že se zeptáš. Na WC chodíš sám nebo ti taky někdo musí utírat zadeček?
Menu Zobrazit - Text. Pak Ctrl+C. Ještě nějaký neřešitelný problém?
oznacis cely text a potm ctrl+c , ctrl+v
no tak to vim, to jeste umim, ale v tom programu to oznacovat nejde
ja vim, uz to mam: video stream je AVC a audio AC-3 u toho, ktery nejde a u toho ktery napriklad jde je to: MPEG-4 visual (Xvid) a MPEG audio (MP3), to znamena, ze si to musim nejak prekonvertovat, je to tak ?
Je to tak - pokud by tvůj přehrávač podporoval AVC, bylo by to na něm minimálně 5x napsaný, že je tak dobrý.
Konverze:
Avidemux-
Video Mpeg4- ASP (lavc)
Audio - MP3
Kontejner Avi
a zmenu vybrat uložit (ne uložit projekt), jako cokoliv.avi
jak to myslis ten posledni radek ?? to jde primo v tom MediaInfo nejak preulozit nebo jak ?
ale ja to nikde nemuzu najit tu konverzi
nebo kde to jako mam udelat ??
A už sis stáhl ten Avidemux?
tak uz jsem to stahl, vsechno jsem tam nastiloval a ted nevim to ulozeni, dal jsem ulozit, ne teda jako projekt, ale nejde mi to, hodi mi to tam tisic chyb..
tisic chyb ti to urcite nehodi, otvor si v Avidemux svoje video, nalavo nastavis to co ti poradil kmochna a das ulozit, mozno bude problem s poctom audio kanalov
bol by si taky dobry a tu chybovu hlasku sem napisal?
prvne kdyz to vkladam, tak mi to pise:
H.264 detected
If the file is using B-frames as reference it can lead to a crash or stuttering. Avidemux can use another mode which is safe but YOU WILL LOSE FRAME ACCURACY.
Do you want to use the mode?
Mám dat ano nebo ne ?
říká ti, že detekoval v AVC B snímky (patrně jich tam někdo narval co šlo) a dává ti na výběr zachování stávajícího režimu, ovšem Avidemux může zhavarovat, druhá možnost je, že použije bezpečný režim, ale může dojet k asynchronu mezi snímky. Dej ne a riskni první režim.
tak jsem dal teda "ne" a ted jsem na levo nastavil u videa MPEG-4 ASP (lavc) a audia MP3 (lame) a u formatu AVI, dal jsem ulozi a hodilo mi to Codes Error - The number of channels is greater than what the selected audio codec can do. Either change codec or use the mixer filter to have less channels. Dám OK a hodí mi to Error initializing audio filters. Pak zase dám OK a hodí mi to File "xxx" was not saved correctly.
Máš nějaký morální zásek nainstalovat Avidemux v češtině? Nastavuje se to při instalaci. Pak budou veškerý hlášky v češtině včetně popisu co máš dělat.
Ano, tohle vzpomínal už Michal2, máš si v mixeru nastavit stereo.
![[2524-mixer-png]](/file/view/2524-mixer-png)
Audio/filtry/mixer
tak mi to tam hodilo zase chybu, uplne stejnou, jen tu prvni ne...
Takhle se nikam nedostaneme - Použij FormatFactory, který je v češtině a pro začátečníky. Vyber jen položku - všechno do avi , nastav šablonu kvality a nechej ho převést.
Zhruba takhle http://labandasjana.blog.cz/0912/obrazkovy-navod-j ak-pracovat-z-f-f
no uz jsem na to prisel, ale nejde to ulozit, haze mi to chyby :(