Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vaio - preinstalace Windows 7 Starter na W7 Home nebo XP

Zdravim Vas,
dostala jsem novy netbook Sony Vaio W-eckova rada,novejsi model (presnejsi parametry klidne dopisu). Objednali jsme si ho z Ameriky, prisel v poradku. Ma uz nainstalovany Windows 7 starter. A o to tu jde. Je asi tak na jednu vec. Chtela bych ho preinstalovat bud na Windows 7 Home edition nebo na Windows XP, ale absulutne nevim jak. Potrebuju vedet fakt co a jak, protoze se mi nesmi poskodit, nebot zaruku tady v cechach nemam a platit se mi 80$ za upgrade se mi vazne nechce. Mate s tim nekdo sve zkusenosti, nebo treba i priblizny navod jak na to? Predem vsem dekuju :)

Změna předmětu, původně: Preinstalace (host)

Tohle je proste a jednoduse prasarna. Uzasny priklad jak z uzivatelu Microsoft taha prachy. Tenhle netbook horkotezko sezenete na internetu bez naistalovaneho operacniho systemu. Co ma pak uzivatel delat, kdyz si ho koupi (ikdyz jeho vlastni blbost, ze se na to nepodival poradne)? Z Windows 7 Starter neni spokojeny, na XP to jen tak nepreinstaluje a Windows 7 Home premium nechce. Tenhle samotny netbook neni az tak spatny, chceme-li ho pouze na kancelarske prace. Ale mnozi z nas nejsou zadni pocitacovy experti, aby si uvedomily klady a zapory koupe.