Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace myši

Dobrý den,koupil jsem nový počítač Hal 3000 a myš a klávesnice byly zapojeny v USB,jelikož potřebujeme zapojit další periferie/tisk,wifi atd/tak jsem přehodil zapojení klávesnice a myši do PS/2 přes redukci,klávesnice funguje a myš nejde.Je zapojena do zelené PS/2,klávesy do fialovéPS/2.Zákl.deska je MSI a Windows 7.Ani stará myš nejde,hledal sem nastavení,ale nic tam není ani v biosu jsem nic nenašel.Je vada v konektoru PS/2?Počítač je zaplombován.

Nová myš má na obalu zaškrtnutý USB,ta v USB funguje,ale stará myš byla koupena i s redukcí a ta taky není funkční a byla vyzkoušena i ta která má zelený PS/2 konektor a taky nic.Mám pcl s 5ti USB vstupy ale nemůžu to tam dát.Vpředu PC je jen jeden vstup a tam je fleška.Ještě bych chtěl zapojit USB pro digitální příjem televize,pobere to ten rozbočovač,když nebude jiná možnost?

Děkuji za různé návrhy na můj dotaz,někde jsem četl,že se může stát taková závada u PS/2,že na desce spadne nějaká jakoby pojistka nebo něco podobného a nějakým zkratem se to zase nahodí a je to zase funkční,už si to přesně nepamatuji.Zatím to nechám být a po novým roce se půjdu zeptat do prodejny co s tím.Bude tam zapojena tiskárna,kamera,wifi,digitál.příjem televize,bluetooth,foťák a zatím myš.Vpředu na jediném přístupném místě se bude vyměňovat fleška.Do počítače nemůžu,protože je na něj záruka 36 měsíců a i instalaci nové mechaniky musím zadat prodejně.