Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace myši

Dobrý den,koupil jsem nový počítač Hal 3000 a myš a klávesnice byly zapojeny v USB,jelikož potřebujeme zapojit další periferie/tisk,wifi atd/tak jsem přehodil zapojení klávesnice a myši do PS/2 přes redukci,klávesnice funguje a myš nejde.Je zapojena do zelené PS/2,klávesy do fialovéPS/2.Zákl.deska je MSI a Windows 7.Ani stará myš nejde,hledal sem nastavení,ale nic tam není ani v biosu jsem nic nenašel.Je vada v konektoru PS/2?Počítač je zaplombován.

Děkuji za různé návrhy na můj dotaz,někde jsem četl,že se může stát taková závada u PS/2,že na desce spadne nějaká jakoby pojistka nebo něco podobného a nějakým zkratem se to zase nahodí a je to zase funkční,už si to přesně nepamatuji.Zatím to nechám být a po novým roce se půjdu zeptat do prodejny co s tím.Bude tam zapojena tiskárna,kamera,wifi,digitál.příjem televize,bluetooth,foťák a zatím myš.Vpředu na jediném přístupném místě se bude vyměňovat fleška.Do počítače nemůžu,protože je na něj záruka 36 měsíců a i instalaci nové mechaniky musím zadat prodejně.