Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje příkaz "ipconfig"

Zdravím,

na mém notebooku IMB T41/WXP SP3/ mi v příkazovém řádku podivně funguje (spíš nefunguje) příkaz "ipconfig". Vypíše toto:

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Došlo k vnitřní chybě: Zařízení připojené k systému nefunguje.

Další pomoc získáte od služby podpory produktů (PSS) společnosti Microsoft.

Další informace: Neznámý kód stavu média.

Nechápu proč, protože wifi funguje bez jediného problému, ve správci zařízení není žádný konflikt. Nefunguje pouze tento příkaz. Ostatní jako třeba "tracert" fungují.

Mohu se zeptat, kde je chyba?

Googlil jsem, a našel jsem radu zapnout službu "Směrování a vzdálený přístup". Ptám se tedy, nemůže zapnutí této služby způsobit problémy se zabezpečením?

Děkuji za rady,

Jirka C.

Tak jsem ještě googlil, a zjistil jsem, že s ejedná o problém s ethernet adaptérem, respektive jeho ovladačem. Vysvětlení je zde: http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=2178 29
Tak to vypadá, že na tohle budeme krátcí a já se budu muset spokojit s tím, že pokud budu chtít pouštět ipconfig, budu muset zakázat ethernet. No nic...hlavně že pod linuxem to všechno funguje ]:)
Jenom mimochodem- podle dat je to záležitost stará už minimálně 3 roky, takže nějaká náprava už určitě nebude...