Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk - Asus P5QL-VM EPU

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Po výměně MB a nainstalování OS + driverů mi po zapnutí PC naskočí hláška že byl nalezen nový HW a že mám nainstalovat ovladače. Jenže nevím jaké, ty co byly na cd od MB jsou již v PC. Píše to nějak jako "Audio Device on High Definition Audio Bus". Zvukovku mám integrovanou. Díky

Audio Device on High Definition Audio Bus

jestli dobře vidím:beer: - buď není nainstalován ovladač na zvukovku od realteku - na realtek.com.tw nebo je toto zařízení součást grafické karty - u ati opět na realtek.com.tw

To je tezke. Nenapises verzi OS a chces radu z kristalove koule. Obecne: desky s AMD chipsetem a integrovanou grafikou maji taky "druhou" HDMI zvukovku. Je treba instalovat i tu. Spis mi to ale pripada, ze nemas nainstalovany MS UAA driver (vyhledat Googlem, stahnout, nainstalovat). Instaluje se jeste pred zvukovymi ovladaci.