Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samoklikání myši.

Dobrý den,

Mám takoví problém , když hraju ruzné hry nebo i když jsem ve Windowsu mi hodně často sama kliká myš ( Tlačítko 1 ).
Myslel jsem že je ta myš rozbitá tak jsem koupil novou ale nic se nezměnilo potom jsem zkoušel otestovat počítač antiverem avast! ale ten žádný vir/trojan atd. nenašel. A myš pořád samá kliká , což s tím nejde nic moc dělat.

PS: Někdy i ta myš má tendenci jako že se to tlačítko drží ( výběr )

Děkuji za rady hezký den.

A co to je za myš? myslím značku. Jestli to je genius, tak je to jasný...
Normálně bych si myslel, že máš nějaké seklé tlačítko ale když píšeš že už máš druhou...::)Chyba v ovladačích se mi moc nezdá. Když tou myší najedeš ve windowsech na nějakou složku,tak ti jí otevře? Nějaká herní myš to náhodou není? Ty mají tzv. trojí palbu na jedno zmáčknutí...

Ne je to značka Trust ... A ona kliká jen někdy ale docela často třeba když různě hraju např. CoD 2 , CS tak mi to samo střílí. A když něco hledám na netu najedu jen na odkaz tak mi to někdy kliká do alelůja.