Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se změnou pozadí ve Windows 7

Prosím poraďte, když si chci dát na pozadí počítače nějaký obrázek, aby nebyl tak roztáhlý a jeho pozici umístění dám na střed,aby nebyl tak roztáhlý. Nic se s ním nezmění a on je stejně roztáhlý, i když to uložím. Ani další možnosti umístění nefungují. Mám Windows 7.
Díky za budoucí rady.

Zdravím,
měli jsme stejný problém na notebooku HP Pavilion DV6 s windows 7. Po delším hledání jsem našel řešení na fóru microsoftu (http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/v istaappearance/thread/891bddb0-9e97-4976-87c1-7a19 ae4dc86c). Ve zkratce se jedná o jakousi chybu na straně HP, na kterou na jejich stránkách existuje oprava. Postup je uveden na výšeuvedeném odkazu, kdyby byl problém s tím, že je anglicky, tak dejte vědět.
Vyzkoušeno osobně a postup je funkční :o)