Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Díky všem za rady. Nechci to nějak příliš rozebírat, hlavně abych to jen trošku zbavil toho prachu.… nový
Tonek 04.03.2010 18:11
Tonek
To's to za dva mesice jeste nevypucoval? :-D Může se u toho něco stát, že by to už třeba nenaskočil… nový
mif 04.03.2010 18:21
mif
Pokud to ještě nevypucoval, tak to nevypucuje, dokud to nechcípne. To jsou takoví ti, kteří si myslí… nový
Prasak 04.03.2010 18:46
Prasak
Neměl jsem čas a nemohl jsem najít toto téma ;-) nový
Tonek 05.03.2010 02:21
Tonek
Tak se zeptej za kolik to udělají v pc servisu, já za to účtuju kilo. Jinak šroubky -ty úplně horní… nový
MM_tank 04.03.2010 18:27
MM_tank
Sedí mi to zadkem u dveří a prašnost celkově velká :-) už jsem si psal do servisu, tak uvidím ;-) nový
Tonek 05.03.2010 02:22
Tonek
Jen aby jim to došlo. Poslals to doporučeně? nový
karel 05.03.2010 02:25
karel
Můj poskytovatel toto nemá. Uvidí, kdyžtak tam zajdu osobně. poslední
Tonek 05.03.2010 02:28
Tonek
Tak to já mám takovej moc šikovnej vysavač, co nejen vysává, ale i vyfukuje. Druhým koncem samozřejm… nový
Jeníček1 04.03.2010 20:16
Jeníček1
čau kluci :D vam reknu takovou prihodu :D sem menil zdroj a tak sem si rek ze uz to pri ty prilezito… nový
Zentrich 04.03.2010 21:18
Zentrich
Já prach z PC vyfukuji tak že hubici od vysavače nasadím na zadní stranu kde to fouká a prach vyfuku… nový
Kempr 04.03.2010 21:28
Kempr
to je spíš rukama než luxem:-p nový
MM_tank 04.03.2010 21:33
MM_tank

Pokud to ještě nevypucoval, tak to nevypucuje, dokud to nechcípne. To jsou takoví ti, kteří si myslí, že v počítači jde všechno udělat přes SW a ještě k tomu z Windows. Šroubovák je pro ně něco jako horký brambor.

Tak se zeptej za kolik to udělají v pc servisu, já za to účtuju kilo.
Jinak šroubky -ty úplně horní ne, ty pravé -prostřední a spodní.

Může se u toho něco stát, že by to už třeba nenaskočilo

může. není to časté ale může

a jak často by se to mělo čistit?

obecně jednou za půl roku až rok, podle toho jestli to sedí na koberci a hodně se práší nebo je to na stole a prachu je v místnosti málo.

Jinak podle toho provedení té skříně -3roky? starej eurocase - je to vyčištění zrovna vhodné:-D

Tak to já mám takovej moc šikovnej vysavač, co nejen vysává, ale i vyfukuje. Druhým koncem samozřejmě. Speciálně kvůli tomuhle jsem si ho pořídil. Z kartonu jsem si na něj udělal speciální zúženej nástavec a tím, jako tryskou, z PC prach vyfukuju. A to i z prostoru žeber chladičů. Výborná věc.

čau kluci :D vam reknu takovou prihodu :D sem menil zdroj a tak sem si rek ze uz to pri ty prilezitosti vyluxuju ... tak sem to vyluxoval nandal zdroj a neslo to .. tak sem dal starej zdroj a neslo to ... po trech hodinach premejsleni jsem zjistil ze se mi tim luxem povedlo povytahnout procesor :D sundal sem vetrak zatlacil sem na procak a tri hodiny sem ho nandaval zpet :D este ke vsemu sem ho rozbil protoze sem ulomil takovej zobacek, a jak to nesedelo tak to zapricinilo ze cpu melo 77 stupnu :D Neska sem namontoval novej vetrak a slape to, ale byly s tim docela trable :D njn holt ultra silnej lux takze fakt na to bacha :P

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru