Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlubení se historickou kalkulačkou

Omlouvám se, ale nedá mi to. Dnes jsem si z pošty přinesl luxusní exemplář programovatelné kalkulačky TI-59. Byla vyrobena v roce 1980 a je jako nová! TIčka znám, na tomhle kousku je vidět, že se toho celou dobu nikdo nedotknul! Fantastický kousek a ozdoba mé sbírky! Časem vám ještě vnutím fotku. K dovršení všeho čtečka magnetických štítků funguje! Jsem tak šťastný!

Na 59 jsem nikdy neměl :-(

Musel jsem se spokojit s 57; někde bych ji doma možná ještě našel, ale nefunkční (odešel po druhé akumulátor, po prvé stála :-? záruční výměna 100TK).

Stejně jsem byl celkově spokojenější s Polytron 6006 (315 TK, hit let 1977-78).