Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno outlok expres, nefunguje kliknutí na odkaz

prosím vás o radu jak opravit tento problém
v outloku expres když dostanu mejlem jakýkoliv odkaz na net adresu tak po kliknutí na něj se objeví jen bílá stránka bez ničeho a stránka nelze zobrazit
můžete mě prosím poradit jak mám postupovat aby po kliku na ten odkaz se ta stránka zobrazila v "plné parádě"?
mám XP
děkuji

A který poštovní klient je podle tebe méně sračkový? OE mi před lety vcelku dobře sloužil a žádné problémy s ním nebyly (kromě potíží, když složky přerostly 1 (nebo 2?) GBytovou hranici. Po přechodu na IMAP jsem začal používat Thunderbird, ale také to žádný zázrak není, má spoustu nedodělků a chyb. Vyhovuje mi hlavně z důvodu, že stabilně šlape jak na Win, tak v Linuxu.
Webové rozhraní OpenWebMail svého poštovního serveru beru jen jako nouzovku :-)