Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dma-pio

Po instalaci windovsu je nastavene dma2 na disku, avsak ako nahle nainstalujem inf driver z dosky (ASUS intel915) sa nastavenie na disku aj dvd mechanike zmeni na PIO. skusal som menit kabel,nepomohlo, skusal som postup so zmenou v registroch, zmenilo sa nastavenie na dma,ale po restarte bolo naspat pio.
neviem co by sa s tym dalo este spravit, pripadne poradte, kde chaldat este chybu.
(ASUS P5GD1, i915, SEAGATE ATA 80GB,ovladace INTEL CHIPSET starsie-cd od dosky aj nove, Win XPprof SP2)

Windows počítají chyby přenosu které můžou vznikat. Když napočítají nějaké číslo sestřelí automaticky dma mód na pio. Pokud nepomůže to odebrání a přidání pak to jde přepsat v registrech. Mám pocit že ten článek jsem viděl na cdr.cz. Jinak to mám v práci.kdyžtak pondělí.