Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomaly počitač

Zdravim prosil bych o radu. Nevim čim by to mohlo byt ale začina mi zpomalovat počitač, někdy uplně zatuhne a sam se restartuje,občas zatuhne jen na pár vteřin napíše mi :ovladač ATI RADEON FAMILY mněl chybu a byl uspěšně obnoven . Problem je v tom že to děla jen při běžne praci,dvd,internetu v době kdy nepotřebuje dle mně moc vykonu ,ale když si pustim nejnovějši hry tak mi jedou na plné rozlišení bez problému. Myslím že mi odchází nějaky komponent pokud jste se někdo s tímto setkal prosím vás o radu předem diky. sestavu mam: MBgigabyte s775 965P-DS3,CPUintel core2DuoE6320-1,86 GHz,DIMM DDR2 A-Data2048MB PC800 CL5 BOX, HDD WD CAVIAR 320GB,VGA Radeon HD 5770,ZDROJ 350W FSP350-60GLN,P4/LN/12fan/Fortron

myslel jsem taky na ten zdroj uvažoval jsem i o zak. desce ,znamy ma uplně stejny počitač jak ja jen zak. ma trochu jinou a tyto problemy vubec nemá ,ma stejny zdroj a jemu to utahne mužete mi poradit jaky zdroj bych si k tomu mněl pořidit děkuji

Vec se ma tak, ze obvykle na vyse zminenou sestavu 350-ka /kvalitni!/ PSU staci. "Staci" ale neznamena "vydrzi". Zdroj je permanentne pretezovan proudovymi razy na dvanactivoltove vetvi (ktera je u tohoto PSU, pokud se nepletu, pouze jedna). Casem zhnije. R.I.P.

tak zdroj jsem vymněnil za 500w od seasonicu ale problemy mam stejne :ovladač ati radeon family musel byt obnoven(i když mam nejnovějši ovladače),někdy při načitani dvd počitač zamrzne a musim ho restartovat ,tak nevim jestli by nepomohlo vymněnit zak. desku

skoušel jsem i odinstalovat komplet počitač a znovu nainstalovat ,použivam vin 7 64 ,nainstaloval jsem jen operu,a par menšich programu, takže si myslim že počitač by se vubec nemněl vytižit a přesto se kouše nevím co s tim teploty jsem nemněřil (nevim jak na to) prosim o radu co s tim?

ještě počitač se sam nerestartuje prostě mi zatuhne a musim ho sam restarovat ale to uděla tak 1 za 3-4 dny při bžne činosti na pc ,ale co se tyče hlašeni toho ovladače (ati radeon family)to mi uděla i několikrat za den prostě na chvili zatuhne )na monitoru mam spoustu malych čarek,někdy monitor zčerna a zhruba za 5 vteřin se počitač rozjede a v pravo dole mi to napiše že musel byt obnoven ovladač ati radeon family