Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD LG4163 B to bude zajímavá reklamace

Mám DVD RW LG 4163B ale nevypaluje správně na CD-RW nosiče (CD Audio). V PC je přehraju, v druhém PC rovněž, ale věž je nepřehraje vůbec. Píše to DISC NOT FINALIZED Zkoušel jsem několik značek CD-RW médií a nejede ani jedno.
Když na to stejné médium vypálím hudbu na druhém PC tak věž hraje jak orchestr. To znamená, že to je průkazně vada vypalovačky, no už ale vidím jak to budu reklamovat, PC ten disk přehraje, věž ne, to se mi bude technik snažit namluvit že problém je ve věži, pokud ještě bude mít obvyklou míru natvrdlosti, tak to ještě bude zajímavé.

Asi raději použiju řešení jiné jak to vyreklamovat, protože takhle to asi moc nepůjde. Můžu zkusit ještě upgrade firmwaru ale nepředpokládám, že to pomůže.

Je to zvláštní... Ale obávám se že s reklamací příliš neuspěješ, protože Ti řeknou že to pálíš rychle, pomalu a kdesi cosi. Mě brácha pálí DVD (max. 4x) a když jsem film půjčil kolegyni tak jim to v domácím kině (plast za 4kKč:-D) nehrálo a její přítel prohlásil že je to pálené "rychle". Můj notebook to přehraje v klidu, mám ale jen DVD-ROM, čtyřrychlostní.

U LG je tohle spis vlastnost nez zavada. Mam uz druhou a audio na CD-RW neumi vypalit ani jedna z nich. Teda tak, aby je vez precetla. Z kamosova NECu to jede uplne normalne.
Moje druha LG uz se podelala uplne po tydnu pouzivani. Jde na druhou reklamaci.

Mně se zdá, že už jsi to jednou řešil... možna "u kolegy", nevím. Zkoušel jsi to pálit v něčem jiném než Neru, např, v CD Burner pro Total Commander?

Něco se mi upomíná, že v tom dřívějším dredu ti rádci psali cosi o způsobu pálení (TAO, DAO-96,..), zkoušel jsi to?

Asi už se o věži versus Genius tady nebudu zmiňovat, protože tu to nemá cenu, snad jen v nějaké diskuzi na nějakém Hi-Fi serveru bych se dobral kloudných výsledků, že prostě PC repro je naprd.
Ono taky je to trošku nefér srovnávat PC repro za 3 tisíce s věží za 15, a to ještě k tomu verze té věže s 5 bednama stála 21 tisíc (jinak to je to samé jako ta moje 2 kanálová) takže 3 tisíce vs. 21 tisíc je zcela jiná cenová kategorie, ale srovnával jsem to proto, že se našlo několik lidí, co mi kdysi dávno mylně tvrdilo, že ty jejich Geniusky hrajou lépe než věž.

Holt zastydlá puperta je svinstvo. Proč by jsi se drbal za pravým uchem, pravou rukou, když to můžeš udělat levou, a ještě ji provlékneš pod nohou.
A vám všem ostatním se divím, že mu to ještě pořád žerete.
S blbcem se bavit - jako s koněm se modlit.

Mirku za 1) jdi už s tou věží do*rdele
2) reklamovat mechaniku s tím, že ti vypálený RW nečte věž a přitom počítač ano - tak to si asi fantasta nebo chlastáš víc než já.nebo nějaký drogy ? njn věž je řadu let po záruce tak to zkus s tou páličkou...

Taky znám takový paliče DVD, kteří za pár měsíců odrovnají mechaniku a jdou ji reklamovat, že nevydržela ty slibovaný dva roky. Takový maj obchodníci nejraději.
By mě zajímalo, jestli mají vypalovačky v sobě počítadlo vypálených placek. Někde jsem četl, že některý mají....

Já bych snad jen pro úplnost doplnil, že pro uživatele, kteří vypalují audio CD a požadují jejich čitelnost i na jiných zařízeních, než v mechanice, ve které byla zapsána, není LG tou nejlepší volbou. Zvlášť to platí při zápisu na RW média.
V tomto případě na reklamaci s největší pravděpodobností neuspěješ. Toto je vlastnost nechanik LG, nikoli vada. Ač já osobně bych to tedy za závadu považoval.

nebolo by rozumnejsie reklamovat vezu ze neprehra deklarovane CD-RW? Doniest a prilozit k reklamacii svoje CD-RW, pripadne vyzvat prijimacieho technika nech ti predvedie ze veza to vie. Reklamaciu ti prijat musi. co z toho nakoniec vylezie je uz otazne...::)