Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD LG4163 B to bude zajímavá reklamace

Mám DVD RW LG 4163B ale nevypaluje správně na CD-RW nosiče (CD Audio). V PC je přehraju, v druhém PC rovněž, ale věž je nepřehraje vůbec. Píše to DISC NOT FINALIZED Zkoušel jsem několik značek CD-RW médií a nejede ani jedno.
Když na to stejné médium vypálím hudbu na druhém PC tak věž hraje jak orchestr. To znamená, že to je průkazně vada vypalovačky, no už ale vidím jak to budu reklamovat, PC ten disk přehraje, věž ne, to se mi bude technik snažit namluvit že problém je ve věži, pokud ještě bude mít obvyklou míru natvrdlosti, tak to ještě bude zajímavé.

Asi raději použiju řešení jiné jak to vyreklamovat, protože takhle to asi moc nepůjde. Můžu zkusit ještě upgrade firmwaru ale nepředpokládám, že to pomůže.

nebolo by rozumnejsie reklamovat vezu ze neprehra deklarovane CD-RW? Doniest a prilozit k reklamacii svoje CD-RW, pripadne vyzvat prijimacieho technika nech ti predvedie ze veza to vie. Reklamaciu ti prijat musi. co z toho nakoniec vylezie je uz otazne...::)