Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - černy obraz

Dobry den dneska jsem jsi koupil Grafickou kartu ASUS HD ATI 4670 512mb
Moje PC sestava je AMD athlon 64 3200+ , DDR2 4GB , zakladni deska Gigabyte S Series GA-M51GM-S2G , na zdoji mam 300W o par řadku max 252W nevim jestli je to ta 80% učinnost ale muj problem je
Vlozil jsem kartu do PCI-E slotu zapojil konektor na monitor po te zapl a jenom černy obraz zvuk windowsu všecko najelo kromě obrazu , jakmile jsem přepnul spatky na integrovanou grafiku braz se obnovil a vše ok tak jsem nainstaloval ATI ovladač s CD ktere bylo v baleni poprve to napsalo nějaky error s windows instaler tak jsem to zkusil znovu a ovladač se nainstaloval , po restartu jsem přepnul monitor zpět na grafickou kartu problem přetrval černy obraz , nevim jsi rady jestli by to mohl byt zrdoj , PCelektrometr ukazal spotřebu meho PC 185 W takže jsi myslim že by to mělo zdroj pobrat , prostě když mam monitor na grafikce kartě tak jen cerny obraz ale do windows to najede , a když mam na integrovane tak jde normalně , předem děkuju za veškere rady
Zmena predmetu, pôvodne: Grafika (los)

Ja mám podobný problém ale je to ináč zroj mám 500W ale mám nainštalovanú win7 a nemam ju regnutu lebo je od kamaráta na normalnom sa pracuje už a reštartuje sa mi každé 2 hodiny. AKurát som mal spustenú hru AvP nové ale nehral som to len som akurát spúšťal MP a načítavalo mi servere a zrazu restartlo a od vtedy mi hadže že nieje žiadny signal ked zapojím do Grafickej mam graficku Ati HD 4600 zatial fičim na integráči dosť ma to štve