Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DATA (D:)

ahoj mam mensi problemek mam Windows Vistu a na DATA(D:) mam pamet 73GB xD a veci ktery v tom mam zabiraj pouhych 15 GB ale kdyz otevru Tento Pocitac tak mi to ukazuje ze mam volnych jenom 7,8MB tak nevim co s tim nevite?

Než ale začneš provozovat černou magii pro zviditelnění neviditelného, tak si pro začátek nechej zkontrolovat ten oddíl, třeba je to jenom chybný zápis o volném místě. A také se podívej, jestli nááhodou nemáš na tomto oddílu zapnuté body obnovení: sice neobvyklé, leč nikoliv nemožné.
Lituji tě: jsi postižen Vistou...