Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pôjde Celeron 800 Mhz na doske Procomp BVC3A?

Zdravím, mám dosku Procomp BVC3A a potreboval by som vedieť, či do nej pôjde osadiť procesor Celeron 800 Mhz. Stránka výrobcu dosky už neexistuje a tak viem o doske len, že má socet 370 a Chipset Via Apollo pro plus. Netuší niekto či to pôjde dohromady? Vdaka

Do tej BVCA3 nechcem veľmi vrtať. Je tam predsa len riziko, a tá doska už má voľačo zasebou. Párkrát už nešla ani zapnúť :-(
Radšej by som ho dal do tej BVC1A-H, mám tam bios verzie. 1.1
Asi bude najrozumnejšie zohnať nejakú novšiu dosku. Mám ešte jednu, ale k tej sa dostanem až o mesiac :-(. Asi radšej počkám. Škoda, čakal som, že to nebude taký problém, keď tie dosky podporujú 100 Mhz procesory.