Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zbytečnosti

Ahoj, mohli by jste mi poradit co je to za programy....Ask Toolbar, G - Force, McAfee Security Scan, NTI Schadow?????Chci je odinstalovat, pokud zjistim že je nevyužívám. Na netu jsem o nich nic nezjistila.A taky dotaz, chtěla jsem odinstalovat Juiceaccess Toolbar, jenže při odinstalaci mi to napsalo : Setup was unable to locate the Productinfo.dll on your system.....c čem je hák?

ten toolbar půjde nejspíš vypnout v hijackthis - zrušením zatržení.
(taky to může být vypínatelné v nastavení jakéhosi freeware/shareware, se kterým se to nainstalovalo)
všechny toolbary považuju za spyware. proto je buď neinstaluju, nebo je dodatečně zakážu/odinstaluju.

nesmysly automaticky spouštěné po startu vypneš v msconfig.exe, nebo lepšími nástroji (starter, autoruns, ten hijackthis...)

ebay: pokud běží v paměti tak ho killni. zkontroluj zda se automaticky spouští po startu, zakaž. pokud nejde odinstalovat, smaž jeho adresář.

no na ploše je ikona......a když zjistim kde je to jako ukoleny....."C:\Users\xxxxxxxxxxxxxxxxx\AppData\Ro aming\Desktopicon\eBayShortcuts.exe" tak tam vlezu a tam je jen config (konfigur.nastavení) a aplikace. žádný unistal nebo neco podobnýho. ani přes přidat nebo odebrat prog...tam to taky není.

Tak to je ale vir (trojan)
http://www.microsoft.com/security/portal/Threat/En cyclopedia/Entry.aspx?Name=TrojanClicker%3aWin32%2 fYabector.B

Na odstranenie pouzi antivirak, skus napr. superantispyware. Alebo to co tam odporuca MS default.htm prip ak mas vista alebo W7 http://onecare.live.com/site/en-us/center/whatsnew .htm

Prip. v dotaze menovany McAfee Security Scan by bolo dobre aj pouzivat, ked uz ho mas a nevies naco to je.

Ne, nikde se neregistrujes. MBAM si jen stahnes, nainstalujes a pustis a na to otestovani na virustotal se nikde neregistrujes. Na virustotal nemusis, zalezi jen na tobe.
Navic se zda, ze to mas opravdu zavirovany. V tomto pripade dostanes lepsi pomoc a rady tady http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=13&sid=ca a899ad6025d266a3ae761b147829be tam se uz ale musis registrovat. Je to ale zdarma. Budes si muset ale stahnout nejaky skenovaci programky, ale tam ti poradi podrobne a nikdo z tebe nebude delat blba. Viditelne ale svymu pc nerozumis, to poznam i ja, a tak je pro tebe velmi pravdepodobne mnohem rychlejsi a jendodussi cesta bud obnovit win z nejake zalohy (pokud mas) nebo je preinstalovat. Tohle uz tady resis pul dne a vysledek nikde.
Nekdo tam uz neco podobne resil http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=9263 7 a dal jsem nehledal.